O tom, že materské mlieko je pre dieťa nenahraditeľnou zložkou a hlavne dávkou nespočetného množstva potrebných látok, nikto už v dnešnej dobe nepochybuje. Vo vzduchu je však stále otázka – dokedy ešte svoje dieťa dojčiť? Na túto vec sú protichodné postoje.

 

Mamička Sophie Mei Lan má 5-ročnú dcéru. Ak by ste sa opýtali na jej názor, odpovie vám, že dlhodobé dojčenie je to naj. Sama  malú Jasmin ešte dojčí. Je presvedčená o tom, že dcéra sa sama odstaví, keď bude potrebovať.

Okrem nej má ešte dvojročnú Arrianu, ktorá ako aj jej staršia sestrička funguje na materskom mlieku. Názory na jej rozhodnutie sú rozporuplné, no mladá blogerka si dlhodobé dojčenie pochvaľuje. Podľa jej slov má k deťom bližší citový vzťah a dokonca ušetrili tisícky eur.

Okrem popísaných výhod našla aj jednu nevýhodu. S manželom majú rozpory, pretože dojčenie dcér ju vyčerpáva a je neustále unavená. 29-ročnej matke Sophii neuprieme, že sa kvôli svojim deťom obetovala, no otázkou ostáva, či to už nepreháňa. Aký je váš názor?

 

View this post on Instagram

Whenever i try to get ready quickly, granted, Arianna will try to stop me in my tracks for urgent "Mama Milk" 😂 – without meaning to I've been adopting an #attachmentparenting #gentleparenting approach to #parenting #familylife – and I've loved following @attachparentuk who are hosting their first conference in the #uk #Bristol – they've kindly given me 1 ticket (worth £90) to #giveaway #win – so to enter just follow me and @attachparentuk and comment on this post ❤️❤️❤️ good luck! #competition closes 28/09/17 usual Instagram t&cs apply. #breastfeeding #breastfed #breastmilk #mumslife #parents #wintickets #positiveparenting #attachmentparents #gentleparents #ticket

A post shared by Sophie Mei Lan (@mamameiblog) on

 

View this post on Instagram

Trolls ❤️😘❤️ Yup It’s been a fun old week of ups and downs (but mostly ups!) 😊😊😊 Had sooo much support and am so grateful as I’ve focused on ALL the positivity rather than the trolling 😘😘😘 As ever I’ve Vlogged about it 📷📷📷 How to deal with #trolls on my YouTube.com/MEIinternational now 🙏🙏🙏 Thanks again and I’m slowly replying to everyone 😘😘😘 #peace #love #trolling #keyboardwarrior #keyboardwarriors #breastfeeding #extendedbreastfeeding #attachmentparenting #cosleeping #cosleeper #cosleepingfamily #cosleepingmama #cosleepingrocks #tandemnursing #tandembreastfeeding #tandemfeeding #breastfeedingmoms #breastfeedingmum #breastfeedingmomma #breastfeedingmomma

A post shared by Sophie Mei Lan (@mamameiblog) on

Zdroj: dailymail.com | Foto: facebook, instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.