Angličanka Jen sa zaregistrovala ako dobrovoľná darkyňa do mliečnej banky. Pomoc s nedostatkom materského mlieka pre iné matky chápala ako dobrý skutok, no nedávno zostala zarazená, keď na jej inzerát reagoval neznámy muž. Tvrdil, že potrebuje materské mlieko na “športové a rekreačné účely.” Jeho zvláštna ponuka sa však zvrhla do nechutného návrhu. 

Matka dvojročného syna ponúkala svoje nadbytočné materské mlieko už nejaký čas, nebola žiaden nováčik a dopyty matiek boli vždy seriózne. Napokon, pochádzali vždy z dôveryhodného zdroja, nezisková organizácia si žiadateľky vždy preverovala. Nedávno ju cez sociálne siete oslovil neznámy muž, ktorý tvrdil, že materské mlieko potrebuje do mliečnych koktailov a na športové účely. Nechcel ho zadarmo. Núkal kráľovskú odmenu.

“V tom čase sme boli so snúbencom vo finančných problémoch, jeho štedrý návrh znel naozaj lákavo a tak veľa peňazí odmietnuť by bolo bláznivé. Najskôr sme sa bavili len o mlieku všeobecne. Stále som myslela, že keď chce materské mlieko, tak vo fľaškách, alebo mrazené,” tvrdí mladá mamička.

“Vravela som mu, že čerstvým mliekom dojčím syna, ostatné si mrazím, no to mu nestačilo. Neskôr otočil kartu. Za 300 libier na hodinu (približne 330 EUR) požadoval materské mlieko priamo zo zdroja. Chcel, aby som ho dojčila. Ten muž tvrdil, že v minulosti mal ženu, ktorá s tým súhlasila, ale teraz potrebuje nový zdroj.”

Budem k vám 100% úprimný, je to pre športové účely. Viac ako dva roky som mal dodávateľku, ktorá mi poskytla priame kŕmenie zo zdroja za 300 libier na hodinu. Pil som mlieko len tak alebo tiež s proteínovým kokteilom…

 

Celá komunikácia sa odohrávala cez rýchle správy na sociálnej sieti, muž si kládol podmienky: Najskôr sa stretnú, aby mlieko ochutnal. Žena musí prísť sama, bez sprievodu, na opustené miesto mimo obytných miest. Prvýkrát to spravia v aute a ak bude mlieko dobré a dohodnú si trvalý obchod, každú nedeľu o štvrtej príde z mesta Leeds a nechá sa dojčiť. Celý “vzťah” bude musieť držať v prísnom utajení, nesmie o tom vedieť ani partner mladej mamičky, ani jej priateľky či ostatné okolie.

Okej, ako som povedala, môj snúbenec bude prítomný…Nebudem sa cítiť pohodlne, ak bude tam, bude to zvláštne – snažil sa presvedčiť muž mladú mamičku

“Bola to zvláštna ponuka, hoci komunikoval slušne. Necítila som sa príjemne, je podľa mňa choré, ak sa materské mlieko používa na uspokojenie živočíšnych vášní či chorobných myšlienok nejakého chorého muža. Asi trpel nejakým druhom fetišizmu. Myslím, že bol ženatý a jeho žena o tom nevedela. Neviem si predstaviť, že by moje telo a moja krv vyrábala materské mlieko pre niečo tak zvrátené ako to, čo robí tento chlapík.”

“Áno, viem, že ľudia používajú materské mlieko na bodybuilding, je to obľúbené medzi športovcami. Ale dojčiť dospelého chlapa? To nie.”

Mladá mamička zverejnením svojej skúsenosti varuje aj ostatné ženy, aby si dávali pozor na to, s kým sa pustia do komunikácie vo veci darcovstva materského mlieka. Muž sa o podobné ponuky pravdepodobne pokúsi opäť, niekoľko odmietnutí ho vôbec nezastaví. Z pohľadu miestnych zákonov sa nejedná o obťažovanie, muž je preto v tejto veci nestíhateľný.

Zdroj: www.dailymail.co.uk | Foto:  www.dailymail.co.uk, www.facebook.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk