Mladá rodina s dvomi malými deťmi zažila jeden z najhorších dní vo svojom živote. Ich vysnívaný dom, v ktorom bývali ešte len krátko, zhorel bohužiaľ do tla. Šťastím v nešťastí je, že sa nikomu nič vážne nestalo.

 

V Stredu sa v Pustých Úľanoch stala obrovská tragédia. Zatiaľ z nezistených príčin zhorel rodinný dom, v ktorom bývala mladá rodina s dvomi malými deťmi. V čase požiaru našťastie nikto vo vnútri nebol. Za pár minút im oheň zničil doslova všetko, vrátane nábytku, oblečenia, aj detských hračiek. Zdrvení majitelia odhadujú, že oheň nápachal škody približne za 150 000 eur. Ich priatelia okamžite na Facebooku založili stránku „Pomoc pre rodinu Repových“, kde sa organizuje finančná zbierka na pomoc tejto rodine.

Mladí rodičia Marián, Lucka a ich dve deti Zuzka (3) a Samko (5), sú medzi susedmi obľúbení, o čom svedčia aj nasledujúce komentáre, ktoré ich priatelia zverejňujú na sociálnej sieti.

“Mali sme to priamo pred očami. Stáli sme na ulici pri hasičských autách a pozerali sa, ako sa hasiči zo všetkých síl snažia zachránit to, čomu sa hovorí DOMOV. Behom pár minút prišiel náš sused a veľmi dobrý kamarát s veľkým a dobrým srdcom, úplne o všetko. Celej jeho rodine, manželke a dvom malým deťom, požiar vzal úplne všetko!”.

Tu si môžete pozrieť aj video z miesta nešťastia:

Okamžite sa našli ľudia ochotní pomôcť, či už oblečením pre deti, hračkami alebo priamo pomocnými prácami na mieste nešťastia. Rodina má momentálne náhradné bývanie, ale potrebujú akukoľvek finančnú pomoc.

Zdroj: tvnoviny.sk  facebook.com  | Foto: facebook.com  pixabay.com  commons.wikimedia.org

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.