Jedným z najviac emocionálne naplnených dní v živote človeka je jeho vlastná svadba. Najkrajší deň nevesty Sahrah Elswick zo Západnej Virgínie však dojal tisíce ľudí na celom svete. Dôvodom ale nie je práve samotná nevesta Sahrah ale jej dedko. 

 

Milujúca vnučka zverejnila na Twitteri záber, ktorí chytil za srdce množstvo ľudí po celom svete. Je na ňom nevestin dedko, ktorý sedel počas slávnostného jedla ďalej od všetkých svadobčanov a spoločnosť mu robil pamätník určený jeho nebohej manželke.

“Starý otec sedel a jedol so starou mamou na mojej svadbe,” napísala na sociálnej sieti jeho vnučka. Babičke, ktorá zomrela v roku 2017 a nedožila sa svadby, v tento výnimočný deň venovali špeciálny pamätník, ktorý vyrobili z bieleho hojdacieho kresla. Naň pripevnili fotografie, svetielka a položili zarámovanú správu.

Dedko, ktorý so svojou ženou prežil 45 spoločných rokov života, sa rozhodol práve pri pomníku svojej lásky Barbary usadiť pri svadobnom menu. Na pomníku na jej počesť boli napísané tieto dojímavé slová: “Vieme, že by si tu dnes bola, ak by nebo nebolo tak ďaleko.” Fotka nevestinho dedka pri pomníku babičky, si získala tisícky lajkov.

Fotka plná smútku je ale dôkazom čistej lásky, ktorá nezomiera a v srdci starého otca tlie pre milovanú manželku naďalej. Toto gesto je krásne a motivujúce a svadbe dodalo podstatne hlbší rozmer.

Zdroj: Twitter, thesun.co.uk. | Foto: Twitter / Sahrah Elswick