Modelka Chrissy Teigen (31) len nedávno oznámila, že čaká druhé bábätko. S manželom Johnom Legendom a dcérkou Lunou sa ho nevedia dočkať. Nedávno modelka potešila všetkých fanúšikov, keď sa ukázala v obtiahnutých čiernych šatách v ktorým tehotenské bruško neschová. Veľmi jej to pristane!

 

Zaujímavosťou je, že Chrissy neotehotnela prirodzenou cestou ani pri jednom z pôrodov. Manželská dvojica sa dlho snažila, ale nešlo to. Skúsili alternatívu, teda umelé oplodnenie, ktoré vyšlo. Rodičia sa nevedia ďalšieho potomka dočkať.

Ako vidno na fotke, modelka má už prvé tri mesiace tehotenstva určite za sebou. Dokonca poznajú aj pohlavie bábätka, nakoľko si nechali zmraziť embryo – vraj to bude chlapček! Blahoželáme.

 

Zdroj: instagram | Foto: Instagram/ googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)