Populárna slovenská moderátorka Aneta Parišková šokovala fanúšikov, keď sa po dlhšej pauze prihlásila na svojom Instagrame s fotkou z Národného onkologického ústavu. 46-ročná tvár TV Joj bojuje s Non-hodgkinovym lymfómom, je to zhubné ochorenie lymfatických uzlín. Má za sebou prvú chemoterapiu.

V príspevku poďakovala všetkým pracovníkom na klinike onkohematológie a tiež dobrým ľuďom za modlitby a podporu. Tú má predovšetkým vo svojom manželovi Miroslavovi, ktorý je už na Slovensku a po absolvovaní povinnej karantény, a vo svojich troch synoch – Gabrielovi, Danielovi a Nathanovi. Keďže pre opatrenia súvisiace s nákazou koronavírusom nemôžu svoju milovanú manželku a maminu navštíviť, chodia ju potešiť vyznaniami aspoň pod okno jej izby.

Túto milú tradíciu začal jej manžel a na ďalší raz sa k nemu pridali aj chlapci. Pre maminu pripravili vyznania lásky a vyzbrojili sa aj ďalekohladom, aby ju mohli vidieť. “Ospravedlňujem sa všetkým pacientom v NOU za dnešný hluk. Pod balkón nemocnice mi dnes nabehla celá moja divoká, hlučná milovaná banda. Aj s dalekohladom a vyznaniami,” napísala Aneta k sérii fotiek, ktoré dokumentujú celú misiu moderátorkinej milovanej tlupy. Nepochybujeme o tom, že jej týmto milým spôsobom dodali mnoho síl.

Zdroj/Foto: Instagram /Aneta Pariskova