muž a žena na festivale

Možno si poviete, že keď má mama malé deti, mala by čas tráviť s nimi. Na podobné veci ako sú koncerty, diskotéky alebo festivaly mala dosť času pred tým, ako sa stala mamičkou a tieto veci by mala teraz na čas prenechať iným. Ale prečo by sa mala vzdať všetkých aktivít, ktoré nesúvisia s jej deťmi? Nie je len mamou, stále sa v nej skrýva aj veselá baba, čo rada tancuje a baví sa do noci s priateľmi.

Ak ste už unavená z nekonečnej materskej dovolenky a túžite si dopriať znovu aspoň na chvíľočku pocit slobody, nie je v tom nič zlé. Materstvom sa z vás nestal načisto iný človek. A leto zábave praje. Preto ak po nej túžite, doprajte si ju.

Rande s manželom

Ľudia radi randia a keď sa vezmú a stanú sa rodičmi, nič sa na tejto potrebe nemení. Tak prečo by ste nemohli požiadať starú mamu alebo kamarátku, či by vám na dve noci nepostrážila deti? Ako protislužbu jej môžete budúci víkend postrážiť deti zase vy. Ale tieto dva dni si môžete užiť naplno. Zbalíte stan, spacáky, plavky, žabky, slnečné okuliare a dobrú náladu a ide sa. Kedy ste naposledy len tak ležali na tráve, s pohárikom pivka v ruke a počúvali pritom hudbu? Toto nie je výsada len slobodných a bezdetných. Divili by ste sa, koľko ľudí v najrôznejšom veku na letné festivaly chodí.

Vášmu vzťahu to prospeje. Ak sa prechádzate s manželom ruka v ruke len tak bezcieľne medzi dobre naladenými ľuďmi, všade hrá hudba a vy môžete venovať svoj čas len jeden druhému, verte, že sa do neho zamilujete. Nanovo! A on do vás. Znova budete chvíľku len chalan a baba, čo chcú byť spolu.

Čo myslíte, s akou náladou sa potom vrátite k vašim deťom? Možno aj zbadajú nejakú zmenu. Možno si všimnú, že ocko dá mamičke častejšie pusu a dom je plný lásky. Nielen tej materskej, ale aj partnerskej. Šťastný láskyplný domov je presne to, čo všetky deti potrebujú. A vy sa môžete už dnes začať tešiť, ako si tento úžasný víkend spolu s otcom svojich krásnych detí zopakujete.

Foto: pixabay.com/sk

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk