Ľudia sa radi posťažujú na svoju druhú polovičku a často na to použijú práve populárnu Facebookovú skupinu Priznania žien. Tentoraz si tu “vylial” srdce muž, ktorý po zverejnení svojho príspevku možno oľutoval, že sa vôbec na priateľku posťažoval. Negatívne komentáre na jeho adresu nenechali na seba dlho čakať a po prečítaní zvláštnej sťažnosti, pochopíte prečo.

 

Na priznaniach sa muži aj ženy vyznávajú zo svojich vzťahových problémov, riešia problémy a sťažujú sa na opačné pohlavie. Tentoraz muž prestrelil, keď sa posťažoval, že jeho priateľka nakupuje v secondhande. Tvrdí, že sa hanbí, keď jeho polovička na verejnosti prezradí, že svoj outfit má zo sekáča a netají sa tým, že mu to prekáža.

Zrejme nerátal, koľko ľudí podrží stranu jeho ekologicky zmýšľajúcej priateľke, šetriacej životné prostredie. Na koho stranu sa po prečítaní príspevku postavíte vy? Tiež nakupujete v sekáčoch? Napíšte nám v komentároch na Facebooku svoj názor.

Celé priznanie muža:

“Som muž a priznávam, že nechápem svoju partnerku! Jej zmýšľanie a nakupovanie. Ženy, aký máte názor na nakupovanie v second handoch? Ja viem, že to už nie sú otrhané deravé handry ako kedysi, ale ide o princíp, že je to tovar zo sekáča! Ide totiž o to, že moja priateľka tam veľmi rada nakupuje. Stále! Sú to vkusné a aj pekné kúsky, na ktoré by ste nepovedali, že sú zo sekáča voľným okom, ale ja o tom viem a hanbím sa! Hej, to je to, priznávam, že sa hanbím za svoju priateľku, lebo nakupuje v sekáčoch. Boli sme v meste a zobrala ma do jedného takého, našla pekné blúzky za 1 euro, niekedy aj 50 centov. Hovorím jej, že pôjdeme do nákupného centra do normálneho originálneho obchodu, že jej na tú blúzku dám aj 20 eur, ale bude mať originálny kúsok. Že načo by tam chodila, keď to isté môže mať za lacno? Boli sme na akcii. Obliekala sa pekne. Blúzka, sukňa, kostýmček. Všetko zo sekáča! Chválili jej postavu aj oblečenie a pýtali sa, z akého butiku to má. Ona sa bez hanby priznala, že zo sekáča! Tá hanba, čo som prežíval a potom výsmech, či si neviem obriadiť svoju ženu. Ideme sa brať, to sa mám obávať, že si svadobné šaty kúpi zo sekáča za 5 eur? Priznajú sa tu ženy, že tam nakupujú? Je to veľká hanba? Díky.”

Zdroj: Facebook /Priznania žien | Foto: depositphotos.com