AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
pes

Hoci je to trošku ťažké priznať, možno ste aj vy už unavení z toho množstva fotiek, ktoré majú viac či menej originálnym spôsobom oznámiť tehotenstvo osadenstvu sociálnych sietí. Téma je často ako cez kopirák. Brušká, kvetiny, úsmevy. Sú však aj výnimky. Bláznivých fotiek zvieratiek nebude asi nikdy dosť 😀

Elsa Veria-Means z Olympie v štáte Washington sa rozhodla urobiť si pamiatku na sladké chvíle očakávania. Nešlo však o jej vlastné chvíle napätého čakania na bábätko, ale o fotky jej tehotnej sučky Fusee. Slečna Veria-Means sa o nich vyjadrila takto: “Odkedy bola šteniatko vedela, kedy ju fotím a správala sa ako úplná diva.” A tehotná diva predsa musí mať náležité fotky s kvetinovou korunkou a všetkým čo k tomu patrí.

Fotky Fusee sa stali virálnym hitom. Či stoja za to, posúďte sami 🙂

pes

Zdroj/Foto: distractify.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peťa
V živote som túžila byť všeličím. Medzinárodne uznávanou spisovateľkou, tajnou agentkou a istý čas aj krotiteľkou duchov. Nerozhodná, som nakoniec vyštudovala knihovedu a sociálnu antropológiu, aby som nakoniec skončila v IT hernom biznise. Aktuálne som čerstvá matka, ktorá má veľkú radosť zo svojej malej dcérky.