Zaujímavosti Slávne mamičky Na čom Zlatica Puškárová “fičí” celé dni? Pre ženy má takýto odkaz!

Na čom Zlatica Puškárová “fičí” celé dni? Pre ženy má takýto odkaz!

Zlaticu Puškárovú si od jej začiatkov v TV Markíza spájame s politickými diskusiami a spravodajstvom. Je jednou z jej hlavných tvári spoločne s manželom Patrikom Švajdom. Dlhé roky bola u nej na prvom mieste kariéra. S príchodom materských povinností sa ale priority zmenili a s radosťou zostala na materskej dovolenke najprv so starším synom Leom a neskôr s mladším Adamkom.

 

Ako teraz sama hovorí, nevie si svoj život bez detí a rodiny predstaviť. Preto si vychutnáva všetky spoločné chvíle a niekedy ich aj zdokumentuje. Najnovšie pribudlo na jej Intagrame milé video s Patrikom a malým Adamkom ako rozkošne šantia. Nákazlivý smiech najmladšieho člena rodiny je pre Zlaticu v živote veľmi dôležitý.

“Na tomto jeho rýdzom smiechu fičím celé dni,” doplnila k videu a ďalej úprimne vyjadrila svoje pocity matky. Jej krásne slová by si mali prečítať všetky ženy, ktoré materstvo odkladajú a zobrať si k srdcu túto radu: “Nikdy sa dobrovoľne kvôli kariére nevzdávajte detí, lebo rýchle časy pominú, ale rodina zostane for ever!”

Moderátorka je sama príkladom toho, že keď sa chce, dá sa skĺbiť s rolou matky aj kariéra. Zlatica je s Patrikom a chlapcami šťastná a svoje rozhodnutie o založení rodiny rozhodne neľutuje. Dôkazom je aj toto roztomilé video a jej slová priamo od srdca:

View this post on Instagram

❤️na tomto jeho rýdzom smiechu fičím celé dni😍Priznám sa, že pomerne dlho som neriešila materstvo. Žila som novinárčinou a biologické hodiny mi akosi nebili🙈ale NAŠŤASTIE som vždy vedela, že k životu potrebujem tento detský smiech‼️Mnohí ľudia nevedia kedy je na rodičovstvo ten správny čas. Moja odpoveď je, že keď nad tým príliš premýšľate ten správny čas nebude nikdy‼️. Som dôkazom, že sa dá krásne spojiť materstvo aj práca👏🔝Nikdy sa dobrovoľne kvôli kariére nevzdávajte detí, lebo rýchle časy pominú, ale rodina zostane FOR EVER❤️mnohí sa ma pýtate ako to všetko zvládam🙈odpovedám, že som na ceste a IDEM‼️s vášňou, nasadením, odhodlaním, zanietením aj zvedavosťou❤️posielame Vám pekný den✌️

A post shared by Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova) on

Zdroj/Foto: Instagram.com