Kto by nepoznal herečku, moderátorku či spisovateľku Kristínu Tormovú? Je typická hlavne tým, že povie, čo si myslí a dokáže to veľmi pekne humorne podať s obrovskou dávkou nadhľadu. Ten rozhodne potrebovala aj po tom, ako sa do nej obula jedna z jej sledovateliek na Instagrame.

Kristína zvykne na tejto sociálnej sieti pridávať fotky zo života so svojou rodinou, ktorej súčasťou sú jej 6-ročné dvojičky Ela a Matilda, manžel Peter a najnovšie aj malý synček Alanko. Kristína svojich fanúšikov vždy poteší nejakou fotkou a pridá aj vtipný komentár.

Netušila, že jej život môže u niektorých spôsobiť poriadny výbuch. Pani Dagrama k jednej z fotiek na Kristininom profile pridala poriadne drsné slová, v ktorých neskrývala svoj hnev a rozhorčenie: „Pani alebo slečna Kristína. Uvedomujete si, ako svojimi príspevkami o „dokonalom vzťahu, materstve”… ubližujete ostatným, hlavne nezrelým mamičkám, dievčatám??!!! Vytvárate ilúziu o živote, vzťahu… Vy – ktorá sa rozviedla s dvojičkami, nemala problém sa za chvíľu potom zoznámiť, vydať, otehotnieť, porodiť s novým mužom…!!! Vy sa teraz predvádzate, ako keby to bolo normálne???!!! Vysvetlite, prosím, všetkým ženám, dievčatám, ako sa to dá?! Lebo celý váš život mi príde len ako HRA, za ktorú máte celkom slušne zaplatené. Prosím, nemotajte hlavy slušným ľuďom, hlavne ženám… dievčatám.” 

Kristína odpovedala s obrovským nadhľadom

A čo myslíte, ako jej na tieto ostré, hnevom nabité slová odpovedala Kristína? Tá ako inak obrátila všetko na žart a jej slová opäť ukázali, že trojnásobnej mamičke nechýba správna dávka nadhľadu:

„Mám to zaplatené celé. JOJka to platí. To točím takú reality show, viete? Len, teda snažíme sa s dramaturgom a scenáristami robiť na tom, aby to práveže nepôsobilo dokonale… že teda, aby to bolo plné fu…upov a obyčajných situácií. No nič, asi ich budem musieť vymeniť. Ďakujeme v mene tímu TV JOJ za spätnú väzbu. P. S.: S dvojičkami som sa nikdy nerozviedla. Stále sme spolu. Ale je pravda, že občas nám to škrípe,” reagovala s humorom sebe vlastným Kristína.

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova