Známa slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková sa stala dvojnásobnou mamičkou presne na Veľkonočný pondelok. Partnerovi Filipovi Tůmovi (40) porodila už druhé dieťatko. Čo myslíte, pribudla k ich synčekovi Hektorovi sestrička alebo braček???

 

Tehotenstvo bolo pre speváčku a jej partnera známeho slovenského herca poriadny šok. Obaja chceli pre ich synčeka Hektora súrodenca, no ani jeden z nich nečakal, že to príde tak skoro.

Dokonca aj samotná mamička priznala pre portál “Nový Čas”, že si predstavovala väčší vekový rozdiel medzi deťmi. Nuž stalo sa, čo sa malo stať a teraz sa dvojnásobní rodičia tešia z malej prekrásnej princezničky, ktorej meno doposiaľ neprezradili. Hlavne, že je dieťatko aj mamička v poriadku, srdečne v mene celej redakcie blahoželáme!

Zdroj: cas.sk| Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)