AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Veru, bocianom s voňavým uzlíčkom nastali ťažké časy. V posledných rokoch dostali tvrdú konkurenciu – na trhu totiž existujú kočíky, ktoré sú tak bláznivé, že už o samotnom autorovi môžete mať pochybnosti. 

 

Prinášame vám prehľad tých najbláznivejších, ale aj unikátnych kočíkov z pohľadu využitia v praktickom živote.

Pretekár od mala

S týmto detským kočíkom veru nehrozí, že by ste zapadli v snehu. No nehrozí ani to, že by ste sa zmestili do výťahu. Dizajn korešponduje s najnovším modelom áut známej českej automobilky, výsledkom je teda kočík so svetlometmi, brzdovými svetlami a extra pohodlnou sedačkou pre malého pasažiera.

Výrobca spravil medzi otcami prieskum, kde sa pýtal, aký majú na tento kočík názor. Až polovica z nich uviedla, že keby ho (kočík) mali doma, trávili by prechádzkami oveľa viac času ako v súčasnosti.

Kočík – samochod

Tento detský kočík je určený najmä pre mamičky milujúce beh. Nemusíte ho tlačiť ani ťahať, vďaka senzorom sa prispôsobuje pohybu a rýchlosti jeho sprievodcu. O dieťatko v ňom je výborne postarané – aby mu nefúkalo, disponuje priehľadným krytom. Mobilný kočík môžete aj rozobrať a použiť ako sedačku do auta.

Geniálne praktický

Tomu sa hovorí výborný nápad! Kočík, pri ktorom si na svoje prídu tak deti, ako aj mamina. Umožňuje prevážať väčšie aj menšie dieťa zároveň. Mnohí sa pri pohľade naň pýtajú – je to kočík alebo bicykel? Je to oboje!

Kočík – zabijak

Tento detský kočík našťastie neslúži svojmu účelu a myslíme, že by ho nechcela žiadna mamina ani zadarmo. Je súčasťou kolekcie detských hračiek čínskeho dizajnéra, ktorý sa snažil spojiť starú čínsku kultúru s modernými trendmi. Posúďte, do akej miery sa mu to podarilo.

Sánka dolu, palec hore

Tomuto kočíku sa povie poriadna “pecka.” Stojí približne tísíc eur a vyniká nielen svojim dizajnom, ale najmä funkciami. Veď sa pozrite:

To vážne?

Rodičia tohto dieťaťa zrejme patria medzi skalných fanúšikov Hviezdnych vojen. Na haloweensku párty prišli dokonale zladení. Kočík predstavuje fiktívneho robota R2-D2. Dieťatko si o tom asi myslí svoje. Jeho výraz tváre hovorí za všetko 🙂

Chobotnica alebo vysávač?

Tento detský kočík nepotrebuje žiaden komentár. Nie je zrejmé, či sa pobyt v ňom dieťatku páči a či sa vozí na vysávači alebo chobotnici… Ktovie, čo by povedalo, keby vedelo rozprávať 🙂

Zdroj: www.psfk.com, www.dailymail.co.uk | Foto: www.pixabay.com, www.psfk.com, www.greenprophet.com, www.twitter.com, www.flickr.com | Video: www.youtube.com