Zaujímavosti Slávne mamičky Najnovšie správy tehotnú Meghan nepotešili: Kde príde na svet jej dieťa?

Najnovšie správy tehotnú Meghan nepotešili: Kde príde na svet jej dieťa?

Na svete azda nie je viac očakávaný pôrod ako u tehotnej Meghan Markle. Tak ako na tri deti jej švagrinej Kate, aj na potomka bývalej herečky všetci netrpezlivo čakajú a dokonca podaktoré médiá tvrdili, že najnovší kráľovský potomok je už na svete. Ako ale píše aktuálne Daily Mail, pravda je úplne iná.

 

Princ Harry a jeho manželka Meghan si povedali spoločné áno vlani v máji a rok na to by sa v rovnakom mesiaci mali stať rodičmi. Prianím vojvodkyne Meghan bolo porodiť prvé dieťatko v ich sídle Frogmore Cottage. Chcela sa tak vyhnúť ostrej sledovanosti, pod ktorou boli pôrody vojvodkyne Kate.

Avšak podľa najnovších správ bývalá herečka prenáša a pokiaľ nechce ohroziť seba a bábätko, bude musieť rodiť pod dohľadom nemocničného personálu. Túto informáciu mala kráľovská prvorodička dostať v sobotu 4. mája večer a ak do 48 hodín spontánne neporodí, budú jej pôrod vyvolávať.

Nemocnica Frimley Park Hospital, v ktorej by ju v takomto prípade hospitalizovali, je iba 24 kilometrov od miesta bydliska kráľovského páru. Meghan a s ňou všetci priaznivci britskej kráľovskej rodiny musia už len čakať, ako to celé dopadne.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram /Meghan Markle