Známa slovenská speváčka a tanečníčka Dara Rolins patrí k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu, ktoré sa môžu pýšiť luxusnou postavou. Okrem všetkého je najmä matkou prekrásnej dcérky Laury, ktorú nadovšetko miluje. Jej najnovšie video na sociálnej sieti vyvolalo kritiku!

Darinka miluje život, svoju dcérku, vie sa radovať z maličkostí. Síce má už neskutočných 45 rokov, vidno, že sa o seba stará a na svojom zovňajšku si dáva záležať. Často cvičí rôzne športy od posilňovania po jógu, preto má perfektne vypracované telo.

Na sociálnej sieti denne zásobuje fanúšikov rôznymi fotkami a videami, no to najnovšie spôsobilo ošiaľ. Blondínka sa hneď po zobudení poriadne odviazala a natočila krátke video, v ktorom tancuje len v nohavičkách a bez podprsenky.

Fanúšikom tak plná elánu a energie do nového dňa zaželala dobré ráno. Otázkou však ostáva, či sa takéto video hodí k role matky? Dcérke Laure istotne odvážne video mamy neprekáža, pretože majú medzi sebou vybudovaný nádherný vzťah a sú pre seba ako kamarátky.

 

Toto video vyvolalo otázky

Môžete si ho pozrieť —TU— !

 

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram / YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)