Hviezda trilógie 50 odtieňov a najse*i muž sveta roku 2017 Jamie Dornan je v bežnom živote rovnako manželom a otcom, ako každý iný chlap. Snaží sa žiť  normálnym životom a k tomu patrí aj čas strávený s rodinou. Svoju dcérku a manželku zobral na výlet do Disneylandu, kde boli okamžite stredobodom pozornosti.

 

Slávny „Christian Grey“ je hrdým otcom dvoch dcérok Dulcie a Elvy, ktoré má s manželkou Amelie. Jamie sa snaží, aby jeho sláva nezasahovala do súkromného rodinného života. Nedávno však prezradil, že to nie je až také jednoduché. Jeho manželka filmovou trilógiou (50 odtieňov sivej, 50 odtieňov temnoty a 50 odtieňov slobody) vôbec nadšená nie je a dokonca filmy podľa jeho slov ani raz nevidela. Viesť normálny rodinný život je pre slávne osobnosti niekedy ozaj náročné.

Jamie Dornan s manželkou Amelie a dcérou Dulcie
Jamie sa preslávil trilógiou 50 odtieňov

„Stojím v rade v Starbucks, držím v náručí jedno z mojich detí a ľudia okolo ma nazývajú pánom Grayom. Neviem, ako na to reagovať, pretože ja nie som ON.“ Vyjadril sa nedávno Jamie v šou Ellen DeGeneres.

V snahe zažiť normálny rodinný výlet vzal Jamie svoju manželku a staršiu dcérku Dulcie na výlet do Disneylandu. Samozrejme, všade kde sa pohli, budili pozornosť a v pätách mali fotografov. Rozkošné dievčatko v kostýme víly Tinkerbell sa neustále tislo v náručí matky alebo otca. No, aj sláva má svoju daň.

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.