AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
chlapi

Mnoho žien tvrdí, že bolesť pri pôrode bola tá najhoršia, akú v živote pocítili. Avšak táto bolestivá skúsenosť patrí do kategórie “Nezažiješ – Neuveríš”. Možno aj preto veľa mužov obviňuje ženy z preháňania so slovami: “Veď to nemôže až tak bolieť”. Dvaja chlapi na tomto videu prešli od slov k činom, nabrali odvahu a išli si pôrodné bolesti vyskúšať na vlastnej koži. 

Dvaja hlavní aktéri videa sa zahrali na pokusné morčatá. Pod lekárskym dohľadom si nechali nasimulovať kontrakcie pomocou špeciálneho prístroja. Už pri prvých náznakoch bolesti im nebolo všetko jedno. Lenže “skutočný” pôrod bol ešte na hony ďaleko. Doktorka im intenzitu bolesti postupne zvyšovala, až zodpovedali bolestiam pri ozajstnom pôrode. A to už bolo na dobrovoľných trpiteľov priveľa. Ako to celé nakoniec dopadlo uvidíte v tomto videu.

Zdroj: youtube.com | Foto: pexels.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peťa
V živote som túžila byť všeličím. Medzinárodne uznávanou spisovateľkou, tajnou agentkou a istý čas aj krotiteľkou duchov. Nerozhodná, som nakoniec vyštudovala knihovedu a sociálnu antropológiu, aby som nakoniec skončila v IT hernom biznise. Aktuálne som čerstvá matka, ktorá má veľkú radosť zo svojej malej dcérky.