Keď budete mať pocit, že je všetko nad vaše sily a neviete, čo ďalej, spomeňte si na tento smutný príbeh. Uvedomíte si pri ňom, že zdravie našich detí je to najpodstatnejšie a treba si ho vážiť. Veľmi rýchlo sa totiž všetko dokáže zmeniť a už nič nemusí byť tak ako predtým. So svojim žiaľom zo straty 3-ročnej dcérky sa zverila známa influencerka. Jej malá dcérka podľahla vážnej chorobe.

Malú Stevie Lynn hospitalizovali 11. apríla kvôli zhoršujúcej sa motorike. Lekári zistili, že na mozgu dievčatka sa nachádza veľká masa, ktorá tam nepatrila. Jej mama Ashley Stock sa o dva dni dozvedela najhoršiu správu – jej dcérka má rakovinu mozgu. Presná diagnóza znela – difúzny vnútorný pontínový glióm. Pri tomto type ochorenia je šanca na prežitie 0 percent a postihuje deti vo veku 5 až 7 rokov. Malé dievčatko malo v čase jej diagnostikovania necelé tri rôčky.

Tretie narodeniny oslávila malá bojovníčka len pár dní predtým, ako vydýchla naposledy. Bolo to 27. mája a mama troch detí /okrem Stevie Lynn má s manželom Benom synov Wesleyho a Sawyera vo veku 10 a 7 rokov/ sa na svojom profile zverila so svojimi pocitmi. Známa influencerka vystupuje pod pseudonymom Little Miss Momma. Na jednej strane je rada, že jej dcérka už môže odpočívať, no zároveň trpí bolesťou, ktorú nedokáže ani opísať. Prirovnala ju k fľaši so sódou, ktorú musí uvoľňovať len veľmi pomaly, lebo by to asi neprežila. Verí, že strata je dcéry má hlbší zmysel, no nedokáže sa ubrániť bolesti.

View this post on Instagram

?Stevie Lynn Stock ? 3 years old. Seed Planter. Miracle Maker. Light Giver. Heart Healer. Blue eyed, dimpled smile, curly haired forever baby girl. Adored little sister, daughter and friend. At 1:05pm on May 27th, Stevie took her final breath in our arms. There have been many miracles and countless God moments that I’ll put into words when my heart has strength. For now, I’m overwhelmed with relief that she’s at peace but I’m also feeling crushed by a pain so intense i can’t put it into words. I let it out a bit at a time, like when you gently twist the lid off a liter soda bottle…releasing the built up pressure little by little to keep it from exploding all over the place. I guess it’s like that. I’m twisting the lid on my grief gently. Because if i release it all at once, i don’t see how i could possibly survive. Gentleness has been my most effective approach on grief these last months, gentleness for myself and for all the beloved mourners by my side. We have complete faith in there being a greater purpose of this tragedy (and it’s already unfolding through your stories of renewed hope), but unfortunately, faith is not a “get out of pain free” card, and that’s okay. I don’t know how to do this, so for now we’ll continue one day at a time held by the grace of God, the support of loved ones and the prayers of strangers who have become friends. #stevielynnstock #dipg #starsforstevie

A post shared by Ashley Stock (@littlemissmomma) on

Zdroj: cas.sk, mirror.co.uk | Foto: Instagram /Little miss momma