Daniel Hůlka sa len pred pár dňami stal hrdým otcom dcérky Rozárky. Svoju manželku Barboru s dcérkou si už priniesol z pôrodnice domov. Pocity otca sú pre neho nové a doposiaľ nepoznané, avšak nádherné. Najznámejší “Dracula” sa o ne podelil s celým svetom.

 

Hrdý otec Daniel Hůlka (49) poskytol pre denník Blesk.cz úprimný rozhovor, v ktorom prezradil veľa zo svojich pocitov novopečeného otecka. Malá Rozárka sa podľa Daniela podobá na neho. Keď ju po prvýkrát držal v náručí, bol celý spotený a musel si sadnúť. Nevedel, ako ju má držať a bál sa, že mu z náručia vypadne.

Daniel zatúžil po rodičovstve okolo svojich štyridsiatich rokov, ale nevedel nájsť partnerku, s ktorou by si založil rodinu. Až kým nespoznal svoju manželku Barboru.

“Je to tá najväčšia slasť, moje najväčšie šťastie v živote, o ktorom som ani nemal tušenia, že je tak prekrásne”, vyznal sa zo svojich pocitov otcovstva známy český spevák.

Spevák sa chce naďalej venovať svojej práci, ale prioritou pre neho zostáva rodina. Spoločne s manželkou a dcérkou momentálne bývajú v byte, ale plánujú si postaviť dom, v ktorom budú tri detské izby pre tri deti 😊. Danielovi aj jeho rodinke želáme všetko dobré a veľa krásnych spoločných chvíľ v nových rolách rodičov.

Zdroj: blesk.cz  │ Foto: Facebook/Daniel Hůlka – Oficiální

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.