Mladá mamička zomrela po tom, čo sa pár dní pred svojou smrťou záhadne rozlúčila odkazom na sociálnej sieti. Po prečítaní statusu sa s ňou nik z priateľov nevedel spojiť, a tak zasiahli muži zákona, ktorý už však prišli neskoro. Mladá mamička iba 3-ročnej Lilli už bola mŕtva!

 

Mollie Horton pár dní pred svojou smrťou zverejnila status: “Dobrú noc svet, vypínam sa”, čo okamžite znepokojilo jej priateľov. Šokovalo ich to, a tak jej začali okamžite vyvolávať. Keď však nezdvíhala telefón, obrátili sa na políciu. Keďže takýto proces istý čas trvá, do jej bytu sa vybrali až o niekoľko dni. Bolo už ale neskoro. Mollie už bola zosnulá.

Príčina smrti doteraz nie je známa, no polícia prípad nehodnotí, akoby bol niečím podozrivý. Najhoršie na tom je, že trojročné dievčatko, Lilli, už viac svoju matku neuvidí.

Zdroj: thesun.co.uk l Foto: facebook.com, pexels.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Učiteľka, ktorá sa venuje všetkým možným témam, ktoré poskytujú istý odkaz pre spoločnosť. Mamička, ktorá najviac miluje svojho synčeka, a všetko, čo robí, robí iba pre neho. Žena, ktorá si užíva život a všetky jeho radosti..