farebné šťastie

Kedy ste boli naposledy v kine? Už si to možno ani nepamätáte. A spomínate si, kedy ste zasadli do kinosály spoločne celá rodina? Ak to bolo naozaj dávno a máte možnosť, využite posledné dni prázdnin a vyrazte tam spoločne. Prípadne si spravte kino doma. Máme pre vás tip na fantastický film, ktorý chytí celú rodinu!

Hovoríme o Trolloch. Je to vlastne film alebo rozprávka? Ťažko povedať. Pre koho je určený? Pre všetkých. Pre malých aj veľkých, pre mladých aj starých. Nezáleží na veku ani pohlaví. Nezáleží na povahe ani povolaní. Ten film je skrátka famózny a je pre každého.

Fantastické spracovanie, digitálna animácia. Vynikajúca hudba citlivo vsadená do jednotlivých pasáží. Celý film pôsobí ako dokonale zladená harmónia s prudkými výbuchmi energie lásky a priateľstva. Je zábavný, veselý aj smutný zároveň, poučný, nápaditý a hravý. Asi by sa museli vyčerpať všetky superlatívy na detailný opis tohto zážitku. V každom prípade zanecháva dobrý pocit na duši.

O tomto krásnom farebnom filmovom diele nestačí iba počuť alebo čítať recenzie. Toto treba skutočne vidieť. Pozrite si oficiálny trailer:

A vedeli ste, že vo filme účinkuje aj Justin Timberlake, Gwen Stefani alebo Zooey Deschanel? 🙂

Foto, video: youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aivlis
Som mama. Úplne obyčajná. Mama taká istá ako každá z vás. Varím, periem, žehlím, upratujem ... píšeme si úlohy, čítame knižky, kreslime, hráme sa ... chodíme do kina, na výlety a ihriská ... Vždy sa všetko snažím robiť najlepšie ako viem, vždy chcem urobiť čosi navyše. Stále mám na všetko málo času a stále nestíham. Večne sa nachádzam v neustálom kolobehu. Všetko to však robím rada a s láskou... a ďakujem za to.