Zaujímavosti NECHCÚ mať nikdy deti: Oznámili to spôsobom, ktorý vás riadne nahnevá

NECHCÚ mať nikdy deti: Oznámili to spôsobom, ktorý vás riadne nahnevá

Mať dieťa nie je snom každého páru. Aj keď mnohí z nás vnímame tento krok ako prirodzené vyústenie manželstva alebo partnerstva, tento pár to ani zďaleka tak nevidí. Títo dvaja sa rozhodli, že neprivedú na svet ďalšie dieťa a svoje rozhodnutie nevšedným spôsobom zverejnili aj na internete.

 

Priateľom na sociálnej sieti dvojica Nathalie Guzman a Andrés Flu zvestovali “radostnú správu”, že nebudú mať dieťa. Priložili fotku, na ktorej držia výmenný lístok na vazektómiu.

“Chceme sa s vami podeliť o veľkú radosť. Nikdy nebudeme rodičmi. Budeme si kupovať hračky len pre seba, cestovať bez obmedzení a chodiť po dome nahí. Naším hlavným dôvodom je však prispieť k zachovaniu planéty, ktorá je preplnená a poškodená. Neprinesieme na ňu jediného človeka, ktorý by ju kontamitoval. Juhú!, ” doplnili k fotke.

Párik je presvedčený, že svojim rozhodnutím pomôže našej Zemi a spraví dobrú vec. Nathalie síce tvrdí, že deti sú krásne stvorenia, no ovplyvnilo ju to, čo vidí okolo seba – deti na ulici, drogy a násilie. Ľudia na internete s ich názorom ani zďaleka nie sú stotožnení a nechápu, ako môžu takto premýšľať. Jeden z nich udrel kliniec po hlavičke, keď sa zamyslel nad tým, čo by bolo, keby sa podobne pred rokmi rozhodli ich rodičia… .

Zdroj: Facebook/ Andres Flu, cas.sk | Foto: Facebook/ Andres Flu