Ako nazvať takéhoto otca? Slovo zviera je asi slabé. Tento prípad sa stal v Austrálii. 64-ročný pedofilný otec zneužíval svoje dve maloleté dcéry takmer 20 rokov. Zvrhlosti začali, keď mali dievčatá osem a dvanásť rokov!

 

Krátko po tom, čo sa rozviedol s manželkou, sa k nemu nasťahovala mladšia dcéra, ktorá sa stala prakticky jeho partnerkou. K pohlavnému styku medzi nimi dochádzalo až pokým nedovŕšila 26 rokov.

Na pojednávaní vypovedala, že sa cítila byť novou ženou v otcovom živote. Sudca celý proces prirovnal k otroctvu. Staršia dcéra vypovedala, že sa mu poddala len preto, aby bol otec šťastný.

Sama povedala pred porotou: „Stále bol nahnevaný a podráždený a zdalo sa, že s*x je jediná vec, ktorá ho dokázala potešiť.” K zneužívaniu dochádzalo buď v jeho dodávke alebo v garáži. Od sudcu si vyslúžil trest odňatia slobody len vo výške 16 rokov!

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: dailymail.co.uk / googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)