Filip Tůma a Nela Pocisková sa stanú dvojnásobnými rodičmi, síce herečka druhé bábätko neplánovala, teraz sa na neho veľmi teší. Rodičia sa konečne vyrozprávali a prezradili, že meno pre druhé bábo už majú vybraté!

 

Pri prvom pôrode si bol Filip istý, že to bude chlapec, ako keby mal kryštálovú guľu, ktorá mu to vyveštila. Teraz by chcela speváčka dievčatko, aby mal malý Hektor sestričku! Filip má ale taký pocit, že to bude opäť chlapec! Ultrazvuk im totiž ešte neukázal, aké pohlavie bude mať bábätko.

Po prvýkrát rozhodol o mene chlapca Filip. Meno Hektor sa zdá Nele dosť neznáme a na výslovnosť veľmi tvrdé. Ale tiež prezradila, že to meno, ktoré plánuje dať nenarodenému dieťatku, nebude príliš tradičné typické slovenské meno. Viac prezradiť zatiaľ nechcela.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

 

 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)