Nela Pocisková nezvykne svoje deti ukazovať prostredníctvom sociálnych sieti svetu. Malú výnimku nedávno spravila pre charitatívny projekt fotografky Jany Keketi a vznikla krásna fotka, na ktorej pózuje s Nelou a Filipom aj synček Hektor a dcéra Lianka. Tentoraz o deťoch prezradila niečo viac.

 

Pre časopis Báječná žena sa rozrozprávala o tom, ako vníma materstvo a čo jej prinieslo do života. 28-ročná herečka je partnerkou známeho televízneho otecka Filipa Tůmu. Pred narodením detičiek mala ako muzikálová a seriálová herečka poriadne nabitý diár.

“Išla som z jednej pracovnej zodpovednosti do druhej zodpovednosti – rodiny. No vtedy som to tak cítila, že chcem mať bábätko, že to bude určitý únik z práce,” spomína pre ženský časopis sympatická herečka. Jej synček Hektor má už dva a pol roka a dcérka Lianka deväť mesiacov. Deti zmenili jej pohľad na život: “Deti mi otvorili oči.” Svoju prácu brala veľmi vážne a rútila sa nevedno kam obrovskou rýchlosťou.

Radosť detí ju dojíma

Nela je už v príprave na Vianoce a tie prispôsobuje detičkám. Ich úprimná radosť ju fascinuje: „Deti vás vtiahnu naspäť. Ich čistá radosť z toho, že na stromčeku niečo svieti a bliká. To je úprimné, nehrané a vždy ma to dojíma.”

dinsta

dinsta

Zdroj: 1pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.