Každá sme iná a každej z nás na tehotenstvo zostane na tele iná spomienka. Jedna si musí zvyknúť na strie, ďalšia na väčšie bruško, ženy, ktoré rodili cisárskym rezom na jazvu. Ale je to prirodzené a za poklady v podobe našich detí to rozhodne stálo.

Samozrejme, sú medzi nami aj tie žienky, ktoré majú aj po viacerých pôrodoch postavu ako laň. V mnohých prípadoch je to vďaka skvelej genetickej predispozícii, ako aj u dvojnásobnej mamičky Nely Pociskovej.

Keďže má výbornú postavu, nebol dôvod na to, aby neukázala svoje ploché bruško a tentoraz sa s fanúšikmi podelila o ďalšie dva zábery, a to v plavkách. Prvý z nich je ešte z roku 2013, teda z čias, keď Nela bola bezdetná. Druhá fotografia je aktuálna a vidíme na nej Nelu po dvoch pôrodoch.

Ako sa priznala, dlho rozmýšľala, či tieto fotky zverejniť. Napokon sa rozhodla tak spraviť: “Po záplave správ od Vás som sa rozhodla že zareagujem, celý život som v pohybe a pohyb aj milujem ale na brucho som nikdy špeciálne necvičila, je to dispozícia, tak isto ako mi boli nadelené veľké stehná a zadná časť,” zhodnotila svoju postavu Nela. Musíme uznať, že medzi fotkami ani nevidíme rozdiel. Veď posúďte sami.

Fotografie Nely Pociskovej v plavkách nájdete TU!

Zdroj/Foto: Instagram /Nela Pociskova, Filip Tuma