Známa slovenská speváčka a herečka Nela Pocisková je šťastná žena. Spolu s manželom Filipom Túmom vychovávajú ich synčeka Hektora, ku ktorému pribudne čoskoro ďalší súrodenec. Nela nie je len skvelá vo svojom obore, ona miluje aj svojich fanúšikov, ktorým poslala krásny vianočný pozdrav prostredníctvom jej extra vianočnej rodinnej fotky, ktorú musíte vidieť!

 

Budúca mamička miluje Vianoce a všetko s nimi spojené. Najviac má však na nich rada to, že sa zíde celá rodina u vianočného stola. Potvrdzujú to aj nedávne fotky z Instagramu. Dokonca prednedávnom nafotila pre časopis “Čas pre ženy” sériu podarených fotiek, na ktorých je vidno ako sa jej krásne zaguľaťuje bruško 🙂

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)