Zaujímavosti Slávne mamičky Nela Pocisková úprimne o súkromí: Prezradila, ako žijú s Filipom!

Nela Pocisková úprimne o súkromí: Prezradila, ako žijú s Filipom!

Čas s detičkami neuveriteľne rýchlo letí a určite si to všimla aj známa mamička Nela Pocisková. Jej dcérka Lianka má už 10 mesiacov a syn Hektor dokonca už 2,5 roka. Ako každá mamina s malými drobcami, aj ona sa obracia a večer padne od únavy do postele. Majú vôbec na seba čas s partnerom Filipom Tůmom?

 

28-ročná herečka a speváčka je momentálne na plný úväzok mamou a kariéra išla zatiaľ bokom. Pre mesačník Evita v rozhovore prezradila rôzne zaujímavosti zo súkromného života a ako sa zdá, ničím sa nelíši od ostatných mám. Ak by ste si predsa len mysleli, že deti sú zverené do rúk opatrovateľkám, ste na omyle.

Jej partner Filip je pracovne vyťažený a aktuálne natáča populárny seriál Oteckovia, pričom na nakrúcanie už musí vstávať skoro. Preto sa s Nelou niekedy ani ráno nevidia a keďže hrá aj v divadle, stane sa, že sa minú dokonca aj večer. Natíska sa preto otázka, či si teda aspoň raz za čas vychutnajú čas len vo dvojici? Nela prekvapivo odpovedala, že večer od únavy obaja padajú, každý zaspáva s jedným dieťaťom, ale vedia, že to raz prejde a je to dočasné.

Zdroj: 1.pluska.sk | Foto: Instagram.com