Ako môže niekto takýmto spôsobom ublížiť svojim deťom? Tento príbeh je dôkazom, že nie každá žena by mala byť matkou. Veľké nešťastie sa stalo v Kyjeve, pritom stačilo tak málo urobiť a mohlo to mať šťastný koniec.

 

Iba 20-ročná Vladislava bola matkou dvoch krásnych detí. Jedného dňa sa však rozhodla, že odíde so svojím priateľom na dovolenku, na deti ale zabudla a nechala ich doma samotné! Iba 2-ročná Anička a ešte mladší Daniel sa pokúšali dostať z bytu von a škriabali, búchali na dvere. Susedia zavolali políciu, tá však z nevysvetliteľných príčin neprišla. Po pár dňoch zavolali políciu ešte raz, pre malého Daniela už bolo ale neskoro.

Ten už totiž 3 dni ležal mŕtvy pri jeho sestričke, ktorá bola na smrť vyčerpaná a vydesená a ihneď prevezená do nemocnice. Viete si predstaviť, čo museli tieto deti prežívať? Smutné, že ani susedia sa kvôli ich kriku a plaču nezaujímali viac a nepokúšali sa do bytu dostať. Vraj si nemysleli, že by tam deti mohli byť naozaj samé, keďže sa o ne matka dobre starala a pridávala stále ich fotky na sociálne siete. Jej výpoveď vás prekvapí, nedošlo jej totižto, že by sa mohlo deťom doma niečo stať a mohli by zomrieť. Malá Anička pravdepodobne skončí u svojho otca, s ktorým sa matka detí rozviedla pred niekoľkými rokmi alebo v detskom domove, ak otec neprejaví záujem. Snáď bude mať už iba milujúcich ľudí po svojom boku.

Nech už to bolo akokoľvek, bolo to nezodpovedné a bezcitné. To, čo si museli deti prežiť je nepredstaviteľné.

Tento príbeh nie je čerstvá informácia, skôr varovanie. V dnešnej dobe je takýchto nešťastných prípadov omnoho viac. A preto, ak niekde budete vidieť niečo podozrivé alebo nejakú nespravodlivosť, prosíme nebuďte slepí! Nebojte sa kontaktovať pomoc. Zasiahnite ihneď! Aby zbytočne nevyhorela čo i len ďalšia nevinná dušička!

 

Zdroj/Foto: prask.nova.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.