Obrovskú tragédiu zažila mamička, ktorá krátko po narodení svojej dcérky o ňu prišla. Najkrajšia chvíľa v živote sa náhle zmenila na tú najhoršiu. Smrť jej práve narodenej dcérky zavinila sestrička. Prípad sa stal ešte v roku 2016, no až teraz začalo vyšetrovanie.

 

Mamičke Brieaan Keldie z Austrálie sa začali silné kontrakcie a tak išla do nemocnice, kde o hodinu porodila dcérku Millah. Jej radosť z malého uzlíčka ale netrvala dlho. Po pôrode sa dcérka dostala k dvom sestričkám, ktoré si vzali maličkú na starosť.

Jedna zo sestričiek si všimla, že dieťa nedýcha a išla s ním k špeciálnemu prístroju. Keď zistila, že nebol zapojený, išla s ňou do druhej miestnosti. Zrazu len mamička počula poriadny buchot. Zdrvená sestra vysvetľuje, že sa pošmykla a spadla na kolená, pričom bábätko jej vyletelo z rúk.

Podľa vyšetrovateľov zdravotná sestra pochybila, keď s dieťaťom na rukách išla do druhej miestnosti a nepoužila vozík na prepravu novorodencov. Nevieme si ani predstaviť, čo prežívajú obe ženy. Tá, ktorá behom pár minút prišla o narodené dieťatko a tá, ktorá ho nešťastnou náhodou pripravila o život.

Zdroj: cas.sk | Foto: pixabay.com