Zdravie Zdravie dieťatka Nesmierne smutný osud chlapca: Mama mu pripravuje posledné Vianoce!

Nesmierne smutný osud chlapca: Mama mu pripravuje posledné Vianoce!

Život prináša aj bolesť. Najväčšia je pre rodičov vtedy, keď prežijú milované dieťa. Pocity úzkosti a veľkého smútku doľahli na rodičov 11-ročného chlapca z Veľkej Británie. Reece Probert sa javil ako zdravý chalan. Krutá diagnóza všetko zmenila a školáka čakajú posledné Vianoce.

 

Jeho matka Jenna si všimla, že syn začal krívať a mal problém s výslovnosťou. Lekári zistili, že má agresívny nádor na mozgu. Pacienti s touto diagnózou mu podľahnú do polroka až roka. Podľa slov doktorov, čakajú Reeca posledné Vianoce.

Jenna sa preto rozhodla, že spraví všetko preto, aby sa cítil pohodlne a šťastne a ako tá najdôležitejšia osoba na svete. Obetavá mama má veľké plány, celý dom sa rozhodla premeniť na jaskyňu u Santa Clausa.

Budú to najťažšie Vianoce v jej živote. Jej bolesť si nevieme ani predstaviť. Ako uviedla pre denník Daily mail, synovi nedokáže povedať úplnú pravdu. Chlapec vie o svojej chorobe, no neuvedomuje si, čo to presne znamená. Želáme celej rodine veľa síl a veríme, že pripravia pre malého bojovníka naozaj krásne Vianoce.

Aj tento smutný príbeh je dôkazom toho, že zdravie je to najdôležitejšie v živote. Nie je podstatné, čo všetko nájdeme zabalené pod stromčekom. Hlavné je, aby sme mali pri sebe svojich najbližších.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook.com /Jenna Probert