Keď uvidíte fotografie, ktoré zachytila fotografka Sandry Hoyn, určite sa vám zovrie srdce. Chúďatká indické deti, ktoré žijú v tomto sirotinci. Majú nedostatok jedla, vody, liekov a bitie je na dennom poriadku. Síce už toto vyzerá hrozne, no je tu ešte jeden horší fakt! Až ho zistíte, vyrazí vám to dych!

 

Zaujímavosťou je, že tieto deti vlastne nie sú ani sirotami. Ich rodičia svoje deti prenajímajú sirotincom, len aby získali peniaze od turistov, ktorým je detí ľúto. Majitelia získavajú deti prostredníctvom ich zástupcov, ktorých vyšlú do okolitých dedín, aby vybavili prenájom detí.

Nič netušiaci turisti vidia deti v zanedbanom stave a vždy ponúknu sirotincom tučné odmeny, i keď peniaze putujú k majiteľom sirotinca. Až dieťa vyrastie a prestane v ľuďoch vzbudzovať ľútosť, vrátia ho späť do rodiny a zoberú si mladšie deti na prenájom.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Blesk.cz / Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)