Fitness modelka Sarah Stage má telo, pri ktorom zelenáme závisťou! A to aj napriek tomu, že je tehotná – a to v siedmom mesiaci tehotenstva! Je to vôbec možné? Môže takto vyzerať telo dva mesiace pred pôrodom? Môže sa z tohto tela narodiť zdravé dieťa? Sarah má super vyšportované ploché brucho a je neuveriteľné, že aj napriek pokročilému štádiu tehotenstva na nej nie je takmer nič vidno. Žiadna stopa po zaokrúhľovaní. V skutočnosti krásna brunetka čaká už svoje druhé dieťa.

Už počas svojho prvého tehotenstva vzbudzovala pozornosť aj pohoršenie okolia a bola predmetom mnohých novinových titulkov. Tehotenské bruško by ste na nej aj vtedy hľadali bezvýsledne. Ani deň pred pôrodom nevyzerala ako vo vysokom štádiu tehotenstva. A neuveriteľné 4 dni po narodení syna Jamesa Huntera v apríli 2015 sa ukázala v spodnom prádle v perfektnej forme.

Vlna kritiky na seba vtedy nenechala dlho čakať. Mnohí sa obávali, že Sarah svojím cvičením ohrozuje zdravie aj život svojho ešte nenarodeného dieťaťa. Ale malý James vážil pri narodení dokonca 4 kilogramy.

Budúca mamička aj teraz zverejnila na svojom profile na instagrame fotku zo sona a zároveň svoju fotku – dátumy sedia. Naozaj vo svojom brušku nosí dieťatko.

Verili by ste, že by budúca mamička v 23. týždni mohla vyzerať takto?

A v 30-tom týždni takto?

Veríme, že rovnako dobre to pôjde aj s druhým dieťatkom, napriek six-packu namiesto tehotenského bruška a dieťatko sa narodí bucľaté a najmä zdravé tak ako jeho braček.

Zdroj: bunte.de | Foto: instagram.com/sk