Život píše niekedy neuveriteľné scenáre a jeden taký, ktorého šanca je 1: 5 000 000 sa stal manželskému páru v Bangladéši. Obaja žijú na vidieku a sú veľmi chudobní. Keď sa im koncom februára narodilo vytúžené dieťatko, boli šťastím bez seba a mladá 20-ročná mamička Arifa sa tešila z krásneho zdravého chlapca. To ale netrvalo dlho.

Približne po mesiaci od narodenia synčeka začala Arifa pociťovať veľké bolesti v podbrušku. Previezli ju preto do nemocnice, kde jej spravili sono. Pri pohľade na monitor ultrazvuku lekári neverili vlastným očiam. Zistili totiž, že mamička novorodenca je tehotná s dvojičkami. Okamžite konali a spravili netradičnej rodičke cisársky rez a deti sa im podarilo zachrániť.

Ako je vôbec niečo takéto možné? Ako lekári zistili, Arifa mala dve maternice, čo sa ale pri prvom tehotenstve nezistilo, pretože kvôli chudobe si nemohla dovoliť pravidelné vyšetrenia. Teraz je z 20-ročnej ženy až trojnásobná mamička. Šanca, že sa z oboch materníc naraz narodia deti je len 1:5 000 000. Ide teda naozaj o obrovskú raritu!

Pozrite si neskutočné video:

Zdroj: prezenu.sk, youtube.com, https://realtalktime.com/ | Foto: youtube.com, pexels.com