Koľko detí by ste chceli? Jedno, dve, nanajvýš tri? A čo tak rovných dvanásť? Mandy a jej manžel Nathan z britských ostrovov ich majú naozaj dvanásť. Všetky sú od jednej biologickej matky, teda Mandy.  Tá sama vraví: “Som predurčená rodiť deti.” 

Manželský pár v rozhovore pre britskú televíziu priznal, že čím viac detí mali, tým viac ich chceli. 🙂

Keď človek mieni…

Ako to už v živote chodí, nie všetky tehotenstvá Mandy plánovala. Pri niektorých sa proste stalo…veď to poznajú mnohé ženy. Prvé dieťa počala ešte ako sedemnásťročná a odvtedy to išlo. No ako pre britský denník The Sun odvážna žena priznáva, veľkú rodinu si  obaja jednoducho zamilovali. “Nathan miluje veľkú rodinu. On by chcel aj dvadsať detí, tak mu ich dám. Cítim, že som predurčená rodiť deti.”

Deti do tucta…

Hoci by si mnohí mysleli, že po jedenástich pôrodoch ten dvanásty pôjde hladko, mýlili sa. Aj z dvanásteho pôrodu bola Mandy nervózna a lekári mimoriadne obozretní. Veď každé tehotenstvo, rovnako ako samotný pôrod boli nepredvídateľné. “Nikdy neviete, čo sa stane, navyše teraz hrozilo riziko krvácania. Keďže som mala za sebou tak veľa pôrodov, musela som užívať lieky na regulovanie zrážanlivosti krvi. Mohla som kedykoľvek vykrvácať.”

Ako v blázinci

Pôrod však dopadol dobre, Mandy a Nathan sa už niekoľko mesiacov tešia z dvanásteho prírastku. “Je to u nás ako v blázinci. Ale to je normálne. Nevymenila by som to za nič na svete. Prvých dvanásť týždňov je doslova peklo, potom si zvyknete.”

Ako Mandy dodáva, rodina ju zamestnáva nielen celý deň, ale aj v noci. Jej povinnosti končia okolo jednej alebo druhej po polnoci. Až vtedy si môže oddýchnuť.

Zdroj: www.thesun.co.uk | Foto: www.thesun.co.uk, www.flicr.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ajka
V tomto živote som žena. Matka dvoch teenagerov, šéfka, kuchárka, sem-tam krajčírka, upratovačka, lekárka a keď treba, odborníčka na všetko. Ani ja nečítam návody, nemyslím na to, čo bolo, ani na to, čo bude. Žijem tu a teraz a viem jedno - nemôžete dať životu krajší dar, ako vlastné šťatie.