Najhoršia nočná mora pre matku je, keď stratí svoje dieťa. Becky stratila svojho 19-ročného syna Tristona. Rozhodla sa s touto obrovskou bolesťou bojovať a ísť si aj napriek veľkej strate, za svojím šťastím.

 

Becky sa rozhodla dva roky po smrti syna, vziať si muža svojich snov Kellyho. Muža, ktorý bol pri nej aj v tých najťažších chvíľach a bol jej tou najväčšou oporou.

Spomienky boli silnejšie

Pri plánovaní svadby so svojím partnerom, boli jej spomienky intenzívnejšie a celé prípravy sa miestami menili na chvíle smútku.

Stolička s odkazom

Becky pripravila medzi hosťami aj jednu prázdnu stoličku s odkazom, pripravenú pre jej mŕtveho syna. Kelly však pripravil neveste prekvapenie, keď pozval na svadbu hosťa, ktorého Becky nikdy nevidela.

Nevedela prestať plakať

Keď Triston zomrel, rodina sa rozhodla darovať orgány a zachrániť niekomu život. A jeho orgány zachránili až 5 ľudí! Neznámy hosť Jackob bol jedným z nich. Mal Tristonove srdce ♥. Becky Jackoba nikdy nevidela, len sa a ním rozprávala po telefóne. Kelly prekvapil svoju nevestu len krátko pred začatím obradu, keď jej mladého hosťa predstavil.

Dojatá nevesta nemohla tomu uveriť, neskutočne plakala a skákala od radosti. Znovu si tak mohla vypočuť tlkot synovho srdca. Vďaka Jackobovej prítomnosti, si užila svoju nádhernú svadbu naplno.

,,Každý po sebe zanecháva nejakú stopu a ja som hrdá, že môj syn zachránil niekomu život,” dodala Becky.

Len ťažko si vie niekto predstaviť, čo Becky prežíva, keď srdce jej syna stále bije, len v inom človeku.

Zdroj/ Foto: mirror.co.uk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.