AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
vitamín C je všeliek

Trápia Vás zapálené zádery, drobné ranky, ktoré sa nehoja alebo boľavé vyrážky? Nezanedbajte ani takýto “malý” problém. Takýmto prejavom vám telo naznačuje, že samo nemá pod kontrolou svoje PH a potrebuje pomoc. Existuje jednoduché riešenie. Telo sa vám iste poďakuje.

Nepríjemné zápaly môžu byť sprevádzané nízkym tlakom, bolesťami hlavy alebo pocitom “prekyslenia” organizmu /pochopíte čo to znamená keď ho zažijete/. Aj zápal prejavujúci sa zádermi a rankami, je už zápalom v krvi, ktorý sa neskôr môže prejaviť aj na iných miestach v organizme.

citrón

Zabráňte kyslému PH

Ubezpečte sa, že pijete dostatočné množstvo vody, čím si zabezpečíte prirodzené odplavenie toxických látok z tela. Vyskúšajte vitamín C. Pri zápaloch často telo trpí nedostatkom tohto vitamínu. Je nevyhnutný pri hojení rán. Už pri prvých príznakoch zápalu si ho doprajte ako prvú pomoc. Výsledok zaručene uvidíte už na ďalší deň. Doprajte si viac vitamínu C aj v prírodných produktoch, kým sa problém so zápalmi úplne nevyrieši.

Pri vitamíne C sa nemusíte báť predávkovania. Nadbytočný C vitamín sa bezpečne vyplaví z tela močom. Jeho pravidelným užívaním, sa môžete rozlúčiť s bolestivými zápalmi.

Foto: pixabay.com