Dokážete si predstaviť, že by ste prestali používať šampón a začali si umývať vlasy múkou? Nemožné? Možné! Je tu skvelá novodobá a moderná metóda pre nádherné lesklé, husté vlasy bez lupín a to dokonca vysoko účinná! Zmenu spozorujete už po prvom umytí!

Snažíte sa už nejaký ten mesiac, používate kadejaké moderné produkty z drogérií, ktoré žiaľ v praxi neúčinkujú a vaše vlasy ostávajú stále v dezolátnom stave? Nezúfajte!

Našli sme pre vás jednoduché a cenovo dostupné riešenie, ktoré už na vlastnej koži vyskúšalo množstvo žien i samotná autorka tohto článku môže len potvrdiť, že umývanie vlasov múkou a vodou je síce “divné”, no ak ho raz vyskúšate, pochopíte, aké čaro sa ukrýva v matke prírode.

Miriam Štolfová vám povie omnoho viac v uvedenom videu. Ona sama odporúča použiť pri umytí vašich vlasov ražnú celozrnnú múku. Približne 250 až 300 ml vody zmiešate s dvomi až tromi polievkovými lyžicami múky. Miešaním tak vytvoríte kašovitú  zmes. Túto nanesiete na vlasy a počkáte 15 až 20 minút. Následne opláchnete vodou, presušíte uterákom a vlásky šetrne prečešete. Vlasy nechajte voľne vyschnúť bez fénovania a potom sa už len kochajte v zrkadle 😀 a tešte sa na mnohopočetné komplimenty svojho okolia!

Zdroj: youtube.com | Foto: pixabay.com