Úspešná slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová s partnerom Francescom Menilinom sa stali minulý týždeň hrdými rodičmi prekrásneho synčeka, ktorého pomenovali Gabriel. Konečne sa rozhodla novopečená mamička ukázať fotku synčeka aj svojim fanúšikom na sociálnych sieťach a musíme uznať, že je na zjedenie!

 

Malý Gabriel uzrel svetlo sveta v piatok 18. mája v žilinskej fakultnej nemocnici presne o 13.22 h. Bol to ozaj malý valibuček,  po narodení mal 3 850 gramov a 52 centimetrov. Pre rodičov bol prvý týždeň ozaj ťažký a náročný, no nič krajšie si obaja v živote predstaviť nevedia.

Speváčka sa po týždni rozhodla so svojou pýchou podeliť aj s fanúšikmi a na sociálnu sieť vyvesila dve fotografie malého. Síce ho nie je úplne vidno, no je to veľmi pekný záber, na ktorom sú vidno jeho pery a maličké prstíky.

Barborka pod fotku napísala: “Tie pery! A tie malé prstíky.”  Gabriel je to najúžasnejšie požehnanie, ktoré mi vesmír mohol zoslať,” dodala. Musíme uznať, že je chlapček rozkošný. Blahoželáme.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram