Zaujímavosti Krása a móda O 10 rokov mladší: Neuveriteľná premena 3-násobnej mamičky a navyše nečakané zásnuby!

O 10 rokov mladší: Neuveriteľná premena 3-násobnej mamičky a navyše nečakané zásnuby!

Trojnásobná mamička Zuzana sa odhodlala podstúpiť veľkú zmenu svojho výzoru v známej relácii O 10 rokov mladší. Spoločne s ňou sa odhodlal na zmenu aj jej budúci švagor Juraj, ktorý má naozaj netypické povolanie. Na záver relácie sa diváci dočkali nielen veľkej premeny, ale aj milého a romantického prekvapenia.

 

Mamička troch detí, Zuzana

Zuzana (27) je matkou troch detí a do relácie O 10 rokov mladší ju prihlásil jej manžel. Popri starostlivosti o svoje deti a domácnosť táto sympatická mamička zabudla na seba a zanedbala sa, hlavne svoje zuby. So svojim rodinným životom je spokojná, ale rada by pracovala v oblasti žurnalistiky, no bráni jej v tom zanedbaný výzor.

„Nemôžem sa na seba už ani pozerať“, smutne dodáva mamička Zuzana. Ľudia jej tipovali vek 36 rokov, čo je o 9 rokov viac, ako v skutočnosti má.

Juraj, povolaním hrobár

Do premeny Zuzana so sebou vzala svojho budúceho švagra Juraja (36), ktorý žije s priateľkou Veronikou a jej synom. Na Jurajovi sa podpísala jeho náročná práca hrobára. Smútok z ťažkej profesie si prináša aj domov a ovplyvňuje to ich spoločný rodinný život. Navyše, aj Juraj zanedbal svoj chrup.

„Dúfam, že sa to pohne smerom vpred“, vyjadruje svoju nádej mladý muž. Ľudia mu tipovali vek 41 rokov, čo je o 5 rokov viac, ako v skutočnosti má.

Pomoc od oborníkov

Cesta za zmenou bola pre oboch náročná. Zuzana podstúpila okrem výraznej opravy chrupu aj plastiku hrudníka a ďalšie drobné estetické zákroky. U Juraja sa okrem fyzickej premeny zamerali aj na psychickú pomoc a poradili mu, ako sa dá športom a pohybom odbúravať stres z náročnej práce. Všetko to prinieslo vytúžené ovocie a do štúdia prišla dvaja noví ľudia.

Veľká premena

Obaja mladí ľudia sa zmenili na nepoznanie. Jurajovi po premene tipovali vek 28 rokov, takže podľa výzoru omladol o 13 rokov.Zuzanina premena bola tiež výrazná a ľudia jej tipovali vek 24 rokov, takže výzorom omladla o 12 rokov.

Zásnuby priamo pred kamerami

Nový vzhľad dodal Jurajovi sebavedomie a rozhodol sa požiadať svoju priateľku Veroniku o ruku. Ona mu odpovedala slovíčkom “ÁNO” a tak sa všetci diváci stali svedkami romantických zásnub.

Zdroj/Foto: TV Markíza