Väčšina ľudí o tomto fakte ani netuší a musíme sa priznať, že my sme to dodnes tiež nevedeli. Lepšie by istotne bolo to nevedieť, no keď to už vieme, šírime túto prekvapivú informáciu ďalej. Zdravie je to najdrahšie, čo v živote máme a najmä ak ide o zdravie detí! 

 

Deti nie sú jediné, ktorým tento výrobok chutí, aj my dospelí sme na ňom niekedy závislí. V každom supermarkete nájdete túto pochutinu v regáloch ako sa na vás či vaše deti usmieva. Sladkosti milujeme jednoducho všetci a daktoré cukry sú telu potrebné.

Určite by ste netipovali, že hovoríme o obľúbených gumových medvedíkoch. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, z čoho sú vyrobené?

Hlavnou surovinou týchto cukríkov je želatína. Pripravuje sa vyvarením šliach, kostí a kože. Mäso, ktoré sa nepredá, sa zužitkuje v tomto procese. Až uvidíte toto video, ako celý proces spracovania gumových cukríkov funguje, dvakrát si rozmyslíte, či ich budete aj naďalej jesť a kupovať vašim deťom.

VIDEO SI POZRIETE TU!

Zdroj: viralitycz.tiscali.cz | Foto: Pixabay.com / startwallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)