Jedna z najobľúbenejších a najznámejších slovenských moderátoriek prekvapila širokú verejnosť svojim priznaním. Adela Vinczeová za slobodna Banášová sa dostala ľuďom do podvedomia nielen svojim talentom ale aj netypickým nosom. S najnovšou správou však všetkých prekvapila, bola na plastike. Že by dala svojmu nosu navždy zbohom?

 

Veľa ľudí nechápalo, prečo si nedá nos plasticky upraviť, veď ako moderátorka musí zarábať dosť peňazí, nejaká plastika by nemala byť žiadny problém. Doteraz nemala Adela so svojim zovňajškom problém, prečo tá zmena?

Moderátorka Chart show našla svojho vyvoleného, o to väčší šok bola táto novinka. Keď si ju Viktor bral za ženu, svoje áno jej povedal preto, lebo ju miloval presne takú akou bola. On na nej žiadne nedostatky na kráse nevidel.

Adelka to však videla inak a rozhodla sa podstúpiť plastickú operáciu, aby vyzerala lepšie. Možno sa chcela viac páčiť Viktorovi, alebo chcela lepšie vyzerať v televízii, ktovie.

Ak ste si doteraz nevšimli zmenu, isto vás poteší fakt, že nos si nechala. Dala si z tváre odstrániť výrastky, ktoré nevyzerali pekne. Sama povedala, že si nos nechá, pretože je jej s ním dobre a niekedy má pocit, že vďaka nemu veci v živote rýchlejšie vycíti.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)