Zaujímavosti Slávne mamičky Obľúbená ryšavka je druhýkrát tehotná! JOJ-ke tým vraj poriadne zavarila!

Obľúbená ryšavka je druhýkrát tehotná! JOJ-ke tým vraj poriadne zavarila!

Dobre skrývané tajomstvo sa prevalilo! Obľúbená slovenská herečka je druhýkrát tehotná! Podľa všetkého je už v piatom mesiaci a z dieťatka sa teší. Menšiu radosť asi už má televízia JOJ, ktorá s jej tehotenstvom vôbec nepočítala!

 

Helena Krajčiová sa vo veku 42 rokov stane už po druhýkrát mamou. V týchto dňoch sa prevalilo toto jej nádherné tajomstvo, ktoré sa herečke pred verejnosťou podarilo skrývať približne päť mesiacov. K dcérke Anike, ktorá má už 4 roky, tak čoskoro pribudne ďalšie dieťatko. Helenke sa tak s hudobníkom Martinom Hasákom rozrastie rodinka o ďalšieho člena. Naopak, zaskočená touto správou zostala televízia JOJ, pretože s Helenkou majú rozbehnuté projekty, medzi ktoré patrí aj príprava nového seriálu.

„Helena aktuálne pracuje na viacerých nových projektoch, z ktorých jeden je aj pripravovaný seriál televízie JOJ. Práve tvorcom tejto novinky, ktorá ešte nemá názov, veľmi zavarila. Tí totiž s jej tehotenstvom absolútne nerátali a teraz nevedia, ako pokračovať,“. Túto informáciu zverejnil portál pluska.sk.

Všetko sa určite vyrieši v prospech oboch strán a nám nezostáva nič iné, len budúcej dvojnásobnej mamičke pogratulovať a popriať veľa síl do posledných mesiacov tehotenstva.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram, maxpixel.net