Každý človek sa v živote niečoho bojí a nájde sa málo takých, ktorí by svoju fóbiu prekonali. Určite poznáte starú, otrepanú frázu, že láska hory prenáša. Ak áno, tak u dvojice Vilo Rozboril a Sandra Rozborilová to platí dvojnásobne!

 

Dvojica si v posledných dňoch užívala odpočinok, slnko a turistiku v prekrásnom Španielsku. Svojim fanúšikom pravidelne prispievali prostredníctvom internetu fotkami z ich zážitkov. Počas tejto dovolenky bol známy slovenský moderátor postavený pred svoj najväčší strach, i keď o tom manželka Sandra nemala ani potuchy.

Priznal sa jej až doma, že vlastne kvôli nej prekonal svoj strach. Čo myslíte, čoho sa Vilko bál? Nuž, mal kedysi fóbiu z lodí a z prepravy na nej. Jeho manželka však o tom nevedela a chcela, aby skúsili spoločne vodný taxík. Rozboril sa postavil svojmu strachu a na taxík nasadol.

Keď sa Sandra dozvedela, že mal strach z lodí a kvôli nej ho prekonal, zanechala mu nádherný a dojímavý odkaz, ktorý zverejnila prostredníctvom Facebooku, aby všetci vedeli, aký poklad má doma.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk