Každý človek sa v živote niečoho bojí a nájde sa málo takých, ktorí by svoju fóbiu prekonali. Určite poznáte starú, otrepanú frázu, že láska hory prenáša. Ak áno, tak u dvojice Vilo Rozboril a Sandra Rozborilová to platí dvojnásobne!

 

Dvojica si v posledných dňoch užívala odpočinok, slnko a turistiku v prekrásnom Španielsku. Svojim fanúšikom pravidelne prispievali prostredníctvom internetu fotkami z ich zážitkov. Počas tejto dovolenky bol známy slovenský moderátor postavený pred svoj najväčší strach, i keď o tom manželka Sandra nemala ani potuchy.

Priznal sa jej až doma, že vlastne kvôli nej prekonal svoj strach. Čo myslíte, čoho sa Vilko bál? Nuž, mal kedysi fóbiu z lodí a z prepravy na nej. Jeho manželka však o tom nevedela a chcela, aby skúsili spoločne vodný taxík. Rozboril sa postavil svojmu strachu a na taxík nasadol.

Keď sa Sandra dozvedela, že mal strach z lodí a kvôli nej ho prekonal, zanechala mu nádherný a dojímavý odkaz, ktorý zverejnila prostredníctvom Facebooku, aby všetci vedeli, aký poklad má doma.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)