Zdravie Zdravie dieťatka Obrovská rana pre mladý pár: Krásne chvíle s detičkami vystriedala hrozná tragédia!

Obrovská rana pre mladý pár: Krásne chvíle s detičkami vystriedala hrozná tragédia!

Horšie ráno si už mladí rodičia ani nemohli predstaviť. Rozhodne nečakali, že zažijú najťažšiu ranu vo svojom živote. 29-ročná mamička Crystal Venus a jej partner Daniel Brady boli šťastnými rodičmi 11-týždňových dvojičiek, s ktorými si užívali príjemné ranné chvíle.

 

Náhle si však Daniel všimol, že dievčatko Sapphire nedýcha. Zdrvená Crystal zostala v obrovskom šoku a začala dávať dcérke umelé dýchanie. Partner zatiaľ volal záchranku. V nemocnici robili všetko čo bolo v ich silách, no malému dievčatku už život nedokázali zachrániť.

Podľa lekárov išlo o náhle úmrtie dieťaťa. Mamička spomína, ako po slovách lekárov, že Sapphire zomrela, spadla na zem a myslela, že je to všetko len zlý sen. Bohužiaľ, bola to krutá realita. Aj napriek obrovskému zármutku sa rodičia museli pozviechať.

Ich opateru potrebuje Sapphirino dvojča Brandon, ktorému určite sestrička podvedome chýba, keďže s ňou prežil 9 mesiacov v brušku a 11-týždňov po narodení. Pár má okrem bábätka ešte tri staršie deti, ktoré im dodávajú silu a chuť naďalej žiť.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: facebook.com