Prísť o dieťa je veľká rana pre celú rodinu, no najmä pre rodičov, ktorí by nemali prežiť svoje deti. Táto hrozivá tragédia sa stala na východnom Slovensku v meste Šarišské Bohdanovce, kde náhle Silvia († 24) zomrela nevysvetliteľnou smrťou. Celá rodina je zdrvená a požiadala o pomoc políciu!

 

 

Všetci sa tešili na nové prírastky do rodinky a pripravovali všetko na ich narodenie. Kúpili aj plyšových mackov, ktorí mali slúžiť ako talizmany pre nenarodené dvojičky. No v dome vystriedala radosť veľká a náhla bolesť.

Priateľ doteraz neverí vlastným očiam. V daný deň mal ísť so Silvinkou do poradne, ale na chvíľu si odbehol do vedľajšej izby. Keď sa vrátil, jeho priateľka ležala na gauči a veľmi sa triasla, celá tvár jej zmodrala. Rodina sa ju usilovala oživovať masážou srdca a umelým dýchaním do príchodu RZP, no márne.

Svojmu priateľovi sa už dávnejšie sťažovala na problémy s dýchaním, ale rodine o tom nehovorila. Nikto z nich sa doposiaľ nedozvedel pravú príčinu smrti ich dcéry. Lekári len skonštatovali, že mohlo ísť o náhlu zástavu srdca.

Rodina sa domnieva, že lekárska starostlivosť, ktorú poskytovali ich dcérke a jej dvom nenarodeným bábätkám bola nedostatočná, preto sa rozhodli do prípadu zapojiť aj políciu. „Vyšetrovateľ OR PZ v Prešove prípad vyšetruje ako prečin usmrtenia,“uzavrel policajný hovorca Daniel Džobanik.

Foto zosnulej Silvie a spomienku na nenarodené dvojičky nájdete —TU——TU— .

 

Zdroj: cas.sk | Foto: blvcccvrd.com, cas.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)