Speváčka Katka Knechtová vie ako dokonale šokovať svojich fanúšikov a kamarátov. Stačila k tomu jej najnovšia fotka na Instagrame a krátky oznam: Takí sme! Podľa záberu 38-ročnej brunetky je očividné, že sa pridala do klubu prominentných tehuliek. Len minulý týždeň o očakávaní potomka informovala markizáčka Erika Judínyová, moderátorka Barbora Krajčírová a aj speváčka Mária Čírová.

K celebritným mamičkám sa tak podľa všetkého pridá aj Knechtová, ktorá ale zatiaľ nič viac neprezradila. S Katkou sa naposledy spájalo meno mladého superstaristu Petra Borkovca, s ktorým sa jej ale cesty rozišli. Zdalo sa, že speváčka je bez vzťahu, o to viac jej fotka všetkých prekvapila.

Gratulácie od kamarátov nenechali na seba dlho čakať. “Teším sa s tebou, gratulujem,” napísala Kvetka Horváthová. Táto novinka zaskočila aj moderátorku a spisovateľku Evitu: “Umrem, objímam ťa a moc sa s tebou teším, Kati!” Srdiečka populárnej speváčke poslal aj kolega z brandže Miro Žbirka a tiež trojnásobná mamička Kristína Tormová. A ku gratuláciám sa pridávame aj my!

Zdroj/Foto: Instagram /Katarina Knechtova