Obrovský smútok a žiaľ v srdci prežíva 32-ročný elektrikár Brett Parry a jeho detičky, ktorí stratili tú najdrahšiu osobu vo svojom živote – Brettovu manželku a matku jeho troch detí. 32-ročná Becky zomrela po pôrode, pričom jej tehotenstvo prebiehalo bez komplikácii a spoločne sa tešili na tretí prírastok.

Becky porodila cisárskym rezom a nič nenasvedčovalo tomu, že si svoje novorodené dieťatko Hudsona už nebude môcť nikdy privinúť a pobozkať. Po operácii sa jej zastavilo srdce a upadla do kómy.

Tri dni bola na jednotke intenzívnej starostlivosti. Jej mozog bol dlho bez kyslíka a už sa jej nedalo pomôcť. Po prebratí z kómy by zostala vo vegetatívnom stave, odpojili ju preto od prístrojov.

Brett tak teraz sám vychováva 9-ročného Astona, 5-ročnú Dolic-Belle a najmenšieho Hudsona. Jeho srdce trpí a jeho telo tiež. Pre denník The Sun vyjadril takto svoje pocity: “Každú noc ukladám deti do postele a idem spať s nimi, lebo sa nemám s kým porozprávať. Je to stále príliš čerstvé, zmenilo ma to. Bolí ma celé telo, asi je to zo žiaľu”

Želáme mu veľa síl a rovnako aj jeho detičkám. Časom bolesť pominie, no je to nesmierne ťažké. Česč Beckinej pamiatke!

Zdroj: The Sun | Foto: Facebook/Brett Parry

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.