Celé Slovensko momentálne sleduje prípad dvoch unesených synov moderátorky Very Wisterovej. Tých naposledy videla vo štvrtok. V ten deň ich vzal jej izraelsko-americký manžel, producent Jeremy Hulsh. Manželia sú už tri roky v rozvodovom konaní. Najväčším svárom sú ale ich dve deti.

5-ročný Theo a 8-ročný Harlow už niekoľko rokov žili na Slovensku, pričom ich otec sa s nimi mohol na základe rozhodnutia súdu stretávať v určených dňoch a časoch len v doprovode Very alebo poverenej osoby. Pohár trpezlivosti otca detí zrejme pretiekol a vec sa rozhodol riešiť veľmi nešťastným spôsobom. Na sociálnych sieťach sa objavila aj prvá fotka Jeremyho so synmi a silné slová adresované voči Very, ktoré si môžete prečítať v príspevku nižšie.

K celému prípadu sa vyjadrila aj psychologička Katarína Hatráková, pre sarm.pluska.sk povedala, že moderátorka nemusí svoje deti vidieť aj niekoľko rokov. V takýchto prípadoch totiž ide o dobre premyslený únos zo strany druhého rodiča a väčšinou trvá zopár rokov, dokedy sa obe strany dohodnú. Vtedy je už však situácia veľmi zúfalá a deti sú traumatizované. Veríme, že sa deti podarí čo najskôr dostať k matke.

Zdroj/Foto: sarm.pluska.sk, facebook / Malina Saval