Plesová sezóna je v plnom prúde. Možno sa aj vy chystáte povymetať tanečný parket na niektorý z plesov. Či už sú to školské či iné plesy, pokiaľ nie sú maškarné, je potrebné sa popozerať aj po nejakej tej róbe. Ak ste už jej hľadaním premárnili len kopu času a stále ste nič zaujímavé nenašli, jednu inšpiráciu pre vás máme aj my!

Poďte sa spolu s nami pozrieť na nádherné video, pri ktorom sa vám možno zatají až dych. Toľko krásy naraz! Takto vyzerá najnovšia kolekcia známej španielskej značky, na ktorú sa už netrpezlivo čakalo!

Správna žena má vo svojom šatníku nejeden skvostný kúsok, ktorý zdôrazňuje jej ženskosť a jemnosť. Dôležité je, aby každá žena vždy brala ohľad na cudnosť a pohodlnosť. Najnovšej kolekcii večerných šiat sa to podarilo na výbornú! Inšpirujte sa spolu s nami módnou značkou pochádzajúcou priamo z Barcelony.

Zdroj: youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Petra O.
Rovnováha, to je to, čo v živote hľadám, nachádzam i strácam a práve preto je všetko v poriadku. Prečo? Pretože jej hľadanie ma udržiava v strehu, jej nachádzanie mi ukazuje smer a jej strácanie vo mne prebúdza neistotu, ktorá ma učí ako žiť život v pokore.